Dzień Dziecka 2023 – Kraina Zwierząt i Smakołyków

fot. archiwum, podglądowe
Dmuchańce, gra miejska, alpaki, zajęcia plastyczne i astronomiczne, bańki mydlane, ulubione gry w wersji XXL, konkurencje sportowe, miasteczko rowerowe czy giga kredki – to tylko niewielka część atrakcji, jakie czekać będą na najmłodszych w czasie miejskich obchodów Dnia Dziecka. Do wspólnej zabawy zapraszamy maluchy, rodziców i dziadków.

W niedzielę 28 maja w parku Garbolewskiego od 14.00 do 18.00 na pewno nikt nie będzie się nudził!

Dzień Dziecka w Sochaczewie ma formułę rodzinnego pikniku. Park przy szkole muzycznej jest dzielony na strefy zainteresowań, a każdy może swobodnie przenosić się z jednej krainy do drugiej. I tak też będzie 28 maja.  Dziś przyglądamy się bliżej, jakie atrakcje szykuje dla najmłodszych….

KRAINA ZWIERZĄT

Zagroda w Zakrzewie – przyjadą do nas wesołe alpaki, by uśmiechać się do dzieci i skubać parkową trawę oraz kucyk, który może nie galopuje, ale wszystkie dzieci raduje.

KRAINA SMAKOŁYKÓW

Koła Gospodyń Wiejskich – KGW Bożymówka-Glinki, KGW Kreatywni Kozłów Biskupi oraz KGW Mokasianki przygotują i będą sprzedawały przysmaki dla najmłodszych – od słodyczy po hot-dogi, a także napoje z pyszną lemoniadą w menu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*