Warning: vsprintf(): Too few arguments in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expressochaczewski.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 1390

Warning: mysqli_query(): Empty query in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expressochaczewski.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 2024

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expressochaczewski.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php:1390) in /home/klient.dhosting.pl/reporter34/expressochaczewski.pl/public_html/wp-content/plugins/wpfront-notification-bar/classes/class-wpfront-notification-bar.php on line 63
Założenia Konkursu Laur Bzury na Święto Bzury 2022 – Express Sochaczewski

Założenia Konkursu Laur Bzury na Święto Bzury 2022

fot.podglądowe

Tegoroczny Laur Bzury odbywający się podczas Święta Bzury 2022 zmienia w tym roku formułę wprowadzając pewne rygory odnośnie prezentowanych utworów konkursowych.

Na konkurs, tak jak dotąd, można nadsyłać tylko jeden wiersz. Wymogiem jest przesłanie wiersza pocztą mailową ( nie są przyjmowane wiersze pisane odręcznie i drukowane na drukarkach) w formacie RTF (tekst sformatowany)w Microsoft Word.

Utwór ma ściśle dotyczyć rzeki Bzury i Sochaczewa w prezentowanej treści. Wiersz nie może być dłuższy niż trzy zwrotki…. nie więcej niż jedna strona komputerowa w czcionce Times New Roman, rozmiar 12, Standard lub Normalny. Przedstawiony do konkursu wiersz musi być utworem napisanym w tym roku, nie może być nigdzie publikowanym (w żadnym wydawnictwie, ani publikacji ulotnej), ani też prezentowanym w radiu, na spotkaniu, koncercie czy w internecie (w tym portalach społecznościowych w jakiejkolwiek formie). Utwory muszą być całkowicie nowe. W przypadku naruszenia zasad konkursu i udowodnienia ich naruszenia, a nagrodzenia wiersza, organizatorzy podadzą do publicznej wiadomości informację o złamaniu regulaminu.

Stąd też dołączając wiersz wymogiem jest podpisanie oświadczenia o przyjęciu informacji o stawianych wymogach i konsekwencjach ich naruszenia.

Treść oświadczenie: „Ja niżej podpisany………. przyjmuję i oświadczam, że załączony wiersz do konkursu nie był nigdzie publikowany, prezentowany, ani udostępniany, w tym też odczytywany w jakimkolwiek miejscu. Utwór powstał w tym roku i po raz pierwszy będzie udostępniony w tym konkursie. Przyjmuję do wiadomości, że złamanie regulaminu konkursu, w przypadku nagrodzenia wiersza, spowoduje podanie do publicznej wiadomości nazwiska osoby, która nie dochowała warunków regulaminowych. Treść oświadczenia nie narusza zasad RODO”. Podpisane oświadczenie mailowo jest traktowane jako przyjęcie utworu do publikacji.

Organizator konkursu Laur Bzury

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*