Urząd Gminy nie zwalnia tempa

Jak informuje Wójt Gminy Młodzieszyn Monika Pietrzyk, pomimo ograniczeń w pracy samorządów, związanych z obowiązującym stanem epidemii, gmina Młodzieszyn nie zwolniła tempa i przygotowuje się do rozstrzygnięcia wielu kluczowych przetargów.

W dniu 14 maja 2020 roku na stronie BIP Urzędu Gminy Młodzieszyn został ogłoszony przetarg nieograniczony na wykonanie usługi odbierania odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Młodzieszyn.

Z kolei w dniu 15 maja 2020 roku w Urzędzie Gminy Młodzieszyn nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na „Przebudowa kompleksu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Młodzieszynie – wariant 400 m – treningowy”. Wpłynęło dziewięć ofert, z których najdroższa wynosiła 4 390 000 złotych, a najtańsza 3 441 200 złotych. Trwa proces weryfikacji dokumentów w celu wyłonienia wykonawcy przedsięwzięcia. Wierzymy, że tym razem dojdzie do podpisania umowy i bardzo oczekiwana inwestycja zacznie być realizowana.

Obok ważnych inwestycji rozstrzygamy również sprawy bieżące, a także zachęcamy do wyrażenia opinii na temat naszych działań mieszkańców. W związku z tym, na stronie Internetowej Urzędu Gminy Młodzieszyn zostało zamieszczone ogłoszenie informujące mieszkańców miejscowości Stare Budy o możliwości wzięcia udziału w konsultacjach społecznych w dniach 18 maja – 1 czerwca 2020 roku, w sprawie zbycia nieruchomości wraz z budynkiem po byłej szkole podstawowej.

Celem konsultacji jest zebranie uwag, wniosków i opinii mieszkańców sołectwa Stare Budy. Konsultacje zostaną przeprowadzone w formie pisemnych opinii lub uwag, na formularzu dostępnym w Urzędzie Gminy i na stronie internetowej www.mlodzieszyn.pl, który prosimy składać elektronicznie na adres e-mail: sekretariat@mlodzieszyn.pl,  złożyć do skrzynki podawczej znajdującej się w Urzędzie Gminy lub przesłać listownie na adres Urzędu Gminy Młodzieszyn ul. Wyszogrodzka 25, 96-512 Młodzieszyn.

UG Młodzieszyn

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*