Kto dostanie prezenty na nasze 15 urodziny

Z okazji 15-lecia ,,Expressu Sochaczewskiego” przygotowaliśmy dla naszych Czytelników 15 atrakcyjnych nagród. Aby dostać jedną z nich, wystarczyło wysłać sms-a i złożyć nam urodzinowe życzenia. Dostaliśmy ponad 100 sms-ów. Bardzo trudno było nam wybrać najpiękniejsze życzenia, gdyż wszystkie były wspaniałe. Musieliśmy zdać się na losowanie.

Oto nagrodzone osoby i wysłane przez nie życzenia oraz otrzymane nagrody:

„15 urodzin razem spędzonych, 15 lat spotkań ze znajomymi, 15 lat rozmów z ludźmi wspaniałymi. 15 lat Express wita mnie we wtorkowe poranki, więc życzę Mu dzisiaj kolejnych lat sielanki” – napisał  Grzegorz Chłystek, który otrzymuje: zaproszenie na bal karnawałowy w Chabrowym Dworku dla dwóch osób, książkę „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Jolanta Malczak napisała: „Niech nakład prasy zwiększa no i strona się upiększa, Niech czytają starzy, młodzi. No, bo właśnie o to chodzi By się stała prasa trendy wydawana też w weekendy i Wam drodzy dziennikarze złożyć też życzenia marzę: Czytelników życzę mrowia, dużo szczęścia, dużo zdrowia. Niech wiatr tylko w plecy wieje, włos na głowie nie siwieje . Zapał do pracy nigdy nie gaśnie. Tego Wam życzy Jolanta właśnie”. Za te życzenia pani Jolanta dostaje voucher na kolację w restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim, książkę „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Katarzyna Kowalska życzyła nam: „Kwiatów Wam nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz życzę szczęśliwej przyszłości. Niech los Wam z oczu łez nie ciśnie, niechaj wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko, co piękne i wymarzone. W dniu Waszych urodzin niech będzie spełnione”.

Dla pani Kasi mamy zatem bon o wartości 130 zł do studia kosmetycznego Hanny Kasztelan, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Kolejne życzenia nadesłała Barbara Wójcicka: „Kochany Expressie patrząc w niebo modre, życzę Ci mocy dzielenia się dobrem. Rozświetlaj groźne, marsowe miny, przełamuj lody, spajaj rodziny. Rozdawaj newsy pełnymi garściami przez kolejne 15 lat otwieraj swe łamy przed nami”. Nagroda to pizza w restauracji Fresco, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Bogusława Wróblewska napisała do nas: „Wszystko, co było Waszym marzeniem, stało się 15 –letnim istnieniem. Co jest i będzie w przyszłości, niech nie mija z cichym westchnieniem, lecz się spełni w całości. Jestem z Wami i wam kibicuję od początku, tak trzymajcie”. Dla pani Bogusławy mamy: pizzę w restauracji Fresco, książkę „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Wszyscy mamy wesołe minki, bo są Expressu 15 – urodzinki. Zdrowia, szczęścia, powodzenia niech Was piśmienne pióro nie omija. Oprócz tego dużo gości, moc szampana i muzyki do białego rana” – życzy nam Ewa Brdeja i wędruje do niej bon o wartości 50 zł do Studia Kosmetycznego Hanny Kasztelan, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Franciszek Gonta napisał w sms-ie: „Rano wstałem, w gazetę spojrzałem i przeczytałem nowiny, że Expressu są 15 -te urodziny. Więc winszować, winszować nie przestanę, dopóki od Expressu prezentu nie dostanę”. Nagrodami są: kosmetyki firmy Lirene, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Agnieszka Szymańska z rodziną, pozdrawia nas i życzy „Najlepszych wywiadów, spokojnej pracy, jak najwięcej nakładów i 100 lat, a nawet jeden dzień dłużej z czytelnikami”. Do pani Agnieszki trafi bon o wartości 30 zł do studia Kosmetycznego Hanny Kasztelan, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Lucyna Biernacka napisała: „Aby kolejne 15 lat obfitowało w sukcesy, radości i aby nigdy nie zabrakło ciekawych tematów pisanych o ludziach i dla ludzi”. Nagrodą są: kosmetyki firmy Bielenda, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

„Drogi Expressie życzę Ci w tym roku 15-tej Gali. Niech każdy czytelnik zawsze twe „numerki” chwali. Dobre dzisiaj na lepsze jutro zmieniaj, a niezdecydowanych swych czytelników przemieniaj” – to sms od Teresy Jankowskiej. W nagrodę pani Teresa otrzymuje kosmetyki firmy Bielenda, książka „Dziewczyny z Solidarności” od portalu CiekawostkiHistoryczne.pl i voucher do sklepu chocolissimo.pl o wartości 30 zł.

Natomiast nagrody niespodzianki otrzymują: Ewelina Góral, Mariusz Latosek, Martyna Jabłońska, Krzysztof Kurzela, Maurycy Kosiński.

Nagrody są do odebrania w redakcji.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*