Zaprezentuj się na dożynkach powiatowych

Dożynki powiatowe już 18 września w Kurdwanowie, gmina Nowa Sucha. Obok zaplanowanych uroczystości kościelnych oraz części rozrywkowo-artystycznej organizatorzy – Starostwo Powiatowe i Gmina Nowa Sucha przewidują, jak każdego roku, możliwość zaprezentowania swojego dorobku przez instytucje i placówki z terenu powiatu sochaczewskiego.

Tradycyjnie swoje stoiska wystawienniczo-doradcze będą mieli przedstawiciele Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa czy Mazowieckiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego – oddział Bielice.

Ofertę swoją zaprezentują także instytucje państwowe związane z pomocą społeczną czy medyczną. Nie może też zabraknąć stoisk komercyjnych, m.in. z gastronomią, zabawkami, rękodziełem, ale i tych branżowych związanych z rolnictwem i polską wsią.

Jeśli lokalni rzemieślnicy z rękodziełem, przedsiębiorcy, ogrodnicy czy firmy oraz instytucje są zainteresowane wystawieniem się podczas dożynek powiatowych w Kurdwanowie, prosimy o kontakt z urzędem Starostwa Powiatowego, tel. 864 18 30/81 w godz. 8.00-16.00.

Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona, dlatego już dziś zachęcamy do zaprezentowania swoich wyrobów podczas dożynek. To doskonała okazja do promocji Państwa firmy czy instytucji z branży finansowej, ubezpieczeniowej czy typowo usługowej, rolniczej.

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*