Wystaw swoją firmę na Targach

Już dziś zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w XXV Mazowieckich Targach Rolnych i Przedsiębiorczości, które odbędą się 29 kwietnia w godz. 9.00 – 17.00 na terenie Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Głowackiego 2.

Starostwo Powiatowe w Sochaczewie, Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Oddział Bielice i Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w ostatnią niedzielę kwietnia po raz 25. organizują Targi Rolne i Przedsiębiorczości, które mają już swoją tradycję i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród odbiorców. Jak co roku, przygotowano około 100 miejsc wystawienniczych, branżowych związanych z rolnictwem i ogrodnictwem, a także punkty konsultacyjne MODR, ARiMR, KRUS i innych instytucji. Partnerem tegorocznych Targów będzie Rada Powiatowa Mazowieckiej Izby Rolniczej.

Targi, to możliwość prezentacji wyrobów lokalnych, ekspozycja kwiatów, drzew, krzewów owocowych i ozdobnych, akcesoriów ogrodniczo–działkowych, wyrobów rękodzieła ludowego i artystycznego. To także okazja do zaprezentowania najnowszej oferty handlowej i usługowej firm działających dla rolnictwa, m.in. maszyn i urządzeń, nawozów, pasz, środków ochrony, materiałów budowlanych itp. Zapewniamy dzień pełen interesujących wydarzeń, konkursy dla zwiedzających, występy zespołów artystycznych, przewidziane są również atrakcje dla najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy rolników, ogrodników, działkowców, przedsiębiorców i wszystkich zainteresowanych.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Sochaczewie www.powiatsochaczew.pl, w zakładce Targi Rolne i Przedsiębiorczości.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy można dostarczyć osobiście do Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, ul. Piłsudskiego 65, 96-500 Sochaczew lub przesłać na adres e-mail: promocja@powiatsochaczew.pl .

 

Starostwo Powiatowe

w Sochaczewie

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*