Rozdajemy prezenty na nasze urodziny

Express Sochaczewski po raz pierwszy ukazał się 6 lutego 2002 roku. Zatem niebawem czeka nas jubileusz, który będzie trwał praktycznie przez cały 2017 rok. Z tej okazji planujemy wiele wydarzeń, o których będziemy informować na bieżąco.

Już teraz mamy konkurs z atrakcyjnymi nagrodami dla naszych Czytelników. Z okazji 15-lecia ,,Expressu Sochaczewskiego” przygotowaliśmy dla Was 15 nagród. Wystarczy wysłać sms-a i złożyć nam urodzinowe życzenia. Spośród nadesłanych propozycji wybierzemy 15 najciekawszych i najbardziej oryginalnych życzeń, a ich autorów nagrodzimy. Wyniki konkursu opublikujemy w wydaniu 7 stycznia.

Najlepsze życzenia nagrodzimy: zaproszeniem na Bal Karnawałowy dla 2 osób w dniu 11 lutego w Chabrowym Dworku, voucherem na 3-daniową kolację dla 2 osób z lampką wina w restauracji George Sand w Hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Czekają też dwie pizze w restauracji Fresco, ul. Żeromskiego 9 w Sochaczewie, a także zestawy niespodzianki – kosmetyki od firmy Bielenda oraz Lirene. Ponadto mamy dla Was 15 voucherów na zakupy w sklepach internetowych: chocolissimo.pl, czekoladowytelegram.pl., chocoplay.pl – każdy o wartości 30 złotych. Zaś portal CiekawostkiHistoryczne.pl podaruje 15 książek. Ponadto mamy 3 bony o wartości 130 zł, 50 zł i 30 zł od Studia Kosmetycznego Hanny Kasztelan.

Aby otrzymać od nas prezent, wystarczy wysłać sms pod numer 72051 (2 zł + VAT), o treści: Express. po kropce życzenia oraz imię i nazwisko. Na sms-y czekamy do 3 lutego, do godziny 12.00.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*