Zamkną most na Bzurze

W związku z uroczystościami związanymi z obchodami rocznicy Obrony Sochaczewa w najbliższy piątek, 16 września, zostanie wprowadzona czasowa organizacja ruchu w rejonie Placu Kościuszki i Podzamcza. Będzie ona obowiązywać od godziny 19.00 w piątek do godz. 19.00 w sobotę, 17 września. Kierowcy nie przejadą całą ulicą Farną, gdyż będzie wyłączona z ruchu na odcinku od Warszawskiej do styku Farnej z Wyszyńskiego. Ulica Wyszyńskiego będzie jak dotychczas ulicą jednokierunkową na całej długości.
Jednak z Wyszyńskiego skręcimy tylko w lewo. Nie skręcimy w prawo, na most, gdyż w tym czasie firma STRABAG zaplanowała zamknięcie przeprawy m.in. ze względu na montaż lamp oświetleniowych. Most zostanie zamknięty o 19.00 w piątek, 16 września, a na nowo otwarty dla ruchu w poniedziałek 19 września o 6.00 rano. W sobotę i niedzielę żaden pojazd nie wjedzie na plac świętego Dominika, o czym z wyprzedzeniem zostali poinformowani wszyscy przewoźnicy korzystający ze znajdujących się tam przystanków.
Kolejna czasowa organizacja ruchu dotyczyć będzie ulicy Podzamcze, ponieważ w sobotę 17 września o 19.00 odbędzie się w tym rejonie rekonstrukcja historyczna Obronić Miasto – Sochaczew 1939. Z tego względu od godz. 22.00 w piątek, do 22.00 w sobotę, nie skręcimy z Traugutta w ulicę Podzamcze.
UM Sochaczew

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*